צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה בשטח

עורכים חתונה בשטח? אל תשכחו לדאוג לקייטרינג משובח

תחום האירועים בישראל כולל מספר מגמות משמעותיות, שמראות שיש עדיין הרבה מה לחדש בו. במאמר הנוכחי תקראו על האפשרות המבוקשת כיום של עריכת חתונות בשטח, וכל מקום יכול לספק מענה מהבחינה הזו: החל מחוף הים ועד ללב היער, דרך מושבים או קיבוצים ועד למדבריות ולאתרי טבע אחרים. סיכויי ההצלחה באירוע מהסוג הזה בהחלט גבוהים, כי מדובר בבחירה מקורית, אבל מנגד, הארגון ממש אינו פשוט.

קייטרינג מנצח לחתונה בשטח

בעריכת חתונה בשטח – ובעריכת חתונות בכלל – האוכל חייב לשחק תפקיד מרכזי ולהשפיע על הצלחת האירוע. קייטרינג עץ השדה בולט באטרקטיביות שלו בשדה המשחק, כזו שתספק מענה מקצועי ואיכותי בכל מקום שבו תבחרו לקיים את האירוע שלכם.

בגדר חובה: תפריט עשיר ומגוון

חברת קייטרינג עץ השדה מחזיקה בניסיון של כ-15 שנה, תקופה שבמהלכה מיצבה את עצמה כאחת החברות המובילות בתחום הקייטרינג בישראל. החברה מספקת תפריט עשיר, מגוון, טרי וייחודי. בתפריט החברה מושם דגש על בחירה בחומרי גלם איכותיים, על יצירת שילוב בין טעמים שונים ליצירת שלם הגדול מסך החלקים שלו וגם על עיצוב המנה באופן שיהפוך אותה למרשימה מבחינה ויזואלית.

 

 

קייטרינג עץ השדה מתמחה במזון צמחוני ומציע אפשרות לתפריטים טבעוניים מ-א' ועד ת'. חלק מרכזי בתפריט של החברה הוא המאפים המוכנים במאפייה שלה. כאן תוכלו להזמין לחמים מכל סוג, באגטים ומאכלים מפנקים אחרים, שיוגשו לצד ממרחים טעימים. כמו כן, עץ השדה אידיאלי גם למי שבוחר בתפריט בשרי ומציע קייטרינג אסאדו בשטח המיועד לאנשים המעוניינים להגיש בשרים איכותיים באירוע שלהם. 

אין משימה שהיא בלתי אפשרית

קייטרינג עץ השדה מודעת למורכבות האפשרית של עריכת חתונה בשטח, ומציעה כלים שיהפכו את התכנון ואת התפעול לפשוטים פי כמה. ברשות החברה אמצעים שמסייעים לה לערוך אירועים בכל תנאי השטח, תוך התחשבות בנתוני הפתיחה שלהם ותוך הבלטת היתרונות שכל מקום שכזה מציע. התכנון של הכנת האוכל ושל הגשתו הוא מוקפד תמיד, כשהלקוח מקבל ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך.