צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חברת קייטרינג לאירוע בטבע

עורכים אירוע בטבע? היעזרו ב"עץ השדה" - חברת קייטרינג לאירועים בטבע

אירועים בחיק הטבע מחזיקים במלוא הפוטנציאל להיות מהנים, רומנטיים ומיוחדים באמת.
בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר ישראלים שבוחרים לערוך אירועים מהסוג הזה. יחד עם נקודת הפתיחה הכמעט אידיאלית של אירועים בטבע, הארגון שלהם אינו פשוט, ומצריך התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
החדשות הטובות הן שמי שבוחר להתבסס על השירותים הקולינריים של קייטרינג עץ השדה יכול להיות רגוע לחלוטין מהבחינה הזו.

מה מציע קייטרינג עץ השדה?

קייטרינג עץ השדה מספק פתרון מלא למחפשים אחר חברת קייטרינג לאירועים בטבע. החברה הוקמה לפני כ-15 שנה והפכה במהלך השנים לשם דבר בתחום הקולינרי בישראל. החברה משלבת בין הישגיות, חדשנות ודיוק, ומציעה תפריט מגוון ועשיר במאכלים. כל מנה בתפריט מוכנה באמצעות חומרי גלם איכותיים ומתוכננת לפרטי פרטים במטרה ליצור מנה שתהיה טעימה ואסתטית כאחד.

 

 

לחברה התמחות מיוחדת במאכלים צמחוניים וטבעוניים וכן בקייטרינג חלבי ובשרי לחתונה. קייטרינג עץ השדה מתפעלת לצד זה מאפייה שבה נאפים ביד אמן לחמי מחמצת, לחמי שיפון, באגטים דקים, פרצלים ומאכלים אחרים המוגשים לצד ממרחים שונים. הגיוון הרחב והניסיון הרב של אנשי החברה מאפשרים להם להתאים לכל אירוע את התפריט האידיאלי עבורו, תפריט המתאים לרצונות של המארגנים, לסוג האירוע, למספר האורחים וכמובן – גם למיקום.

פתרון לכל אירוע

כיום כמעט כל מקום יכול לשמש לעריכת אירועים, אבל מנגד אנשים עלולים למצוא את עצמם מוגבלים בבחירת חברת הקייטרינג לאירועים במיקומים אלה. כשבוחרים חברות קייטרינג לאירועים בטבע חייבים לראות באילו תנאי שטח הן יכולות להציע את שירותיהן, פונקציה של הציוד שעומד לרשותן, כוח האדם וכן הלאה. במקרה של קייטרינג עץ השדה, החדשות המעודדות הן שהחברה ערוכה לאירועים במיקומים שונים ומגוונים, בין אם יער, ים, מדבר, קיבוץ, מושב או אפילו חתונה בחצר פרטית של בית.