צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה ביער

אם החלטתם לצאת לגמרי מהשגרה ולערוך חתונה ביער, הזמינו את קייטרינג "עץ השדה" והם יצרו לכם את התפריט המושלם לחתונה זו

בישראל יש לא מעט יערות. אנחנו מגיעים אליהם כדי לטייל, לעשות פיקניק או להיחשף ליופי שבטבע הישראלי. יש לא מעט אנשים שרוצים לקחת את היתרונות הטבעיים של היערות מספר צעדים קדימה, ולהפוך אותם למקום שבו ייערך היום המאושר בחייהם – יום החתונה. המציאות היא שארגון חתונה ביער אינו דבר פשוט כלל וכלל, אך עדיין ישנן דרכים שונות להתגבר על הקשיים ולהבטיח שהאירוע יהיו מושלם מתחילתו ועד סופו.

 

 

אחד הדברים האלה הוא פנייה לחברת קייטרינג עץ השדה, שפועלת כבר יותר מ-15 שנה ושמתמחה בשירותי קייטרינג לאירועים הנערכים בחיק הטבע.

הייתרונות של קייטרינג עץ השדה

הניסיון של קייטרינג עץ השדה משפיע על טיב השירות שהיא מספקת ללקוחותיה ומביא לכך שהם ייהנו בסופו של יום מתפריט עשיר, מיוחד ובעיקר – טעים. החברה מתמחה ביצירת תפריטים קולינריים על טהרת המטבח הצמחוני, כשהיא מספקת לצד זה פתרונות מלאים עבור טבעונים – בשנים האחרונות יש דרישה עצומה לאירועים מהסוג הזה, באמצעות קייטרינג טבעוני. עוד פלוס של החברה הוא המאפייה, שבה אנשיה מכינים מאפים (לחם מחמצת, לחם שיפון, בגט ועוד) ומגישים לצדם ממרחים מגוונים.

מענה נרחב לצרכי היעק

אנשי קייטרינג עץ השדה יכולים לספק מענה גם לתנאים המורכבים ביותר שמאפיינים חתונות ביער. בחתונות מהסוג הזה אין מן הסתם תשתיות להכנת האוכל, והחברה מספקת אותן. לצד זה יש לחברה פתרונות לאספקת האוכל ולהכנתו גם באזורים מצומצמים יחסית מבחינת השטח שלהם, כפי שקורה פעמים רבות בחתונה ביער.

 

בניית תפריט לחתונה ביער

בקייטרינג עץ השדה מודעים לכך שאין חתונה אחת אשר דומה לאחרת. אנשי החברה מנסים להבין את צורכי הלקוחות ואת רצונותיהם, כמו גם את הטעם האישי שלהם, ומתאימים לכך את התפריט המוכן באירוע הספציפי. לצד זה הם מעניקים ייעוץ מקיף גם בהיבטים אחרים הקשורים לעריכת האירוע ביער בפרט ובחיק הטבע בכלל.