צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונות

קייטרינג עץ השדה הפך במהלך השנים לשם דבר בתחום בישראל. אנו מתמחים במתן שירותי קייטרינג לאירועים בטבע הנערכים תחת כיפת השמיים, על כל הסוגים המגוונים שלהם. תמצאו אצלנו תפריט עשיר, שבו את התפקיד העיקרי מקבלים מנות צמחוניות (ולעיתים טבעוניות), מאפים ועוד. המנות שהחברה מספקת הן מלאכת מחשבת של ממש, יש שיאמרו אפילו – אמנות. הן מהוות חגיגה שלמה של טעמים, מוכנות מחומרי גלם איכותיים ואינן חסרות דבר גם במראה האסתטי שלהן.

 

ניתן להזמין מעץ השדה קייטרינג למגוון חתונות: חתונה בקיבוץ | חתונה במושב | חתונה ביער | חתונה בים | חתונה במדבר | חתונה בשטח | חתונה בחצר

פתרון בכל סוג של אירוע

כפי שהוזכר מעלה, קייטרינג עץ השדה מספק מענה קולינרי בכל סוג של אירועים הנערכים בחיק הטבע בישראל. זה מתחיל עם חתונות הנערכות במקומות שמעצם ההגדרה שלהם נוטים להיות טבעיים וירוקים. החברה מציעה שירותי קייטרינג עבור חתונה בקיבוץ, תוך התאמת התפריט לאופי הקיבוץ ולאווירה שלו. שירות אחר וחשוב לא פחות הוא קייטרינג במושב, כאשר גם מהבחינה הזו יש מספר אפשרויות כדאיות מאד בישראל.

קייטרינג לכל חתונה

חתונה בים היא אחד הדימויים הרומנטיים ביותר שיש. גם במקרה הזה יוכל קייטרינג עץ השדה לקחת על עצמו את המושכות, ולספק תפריט המותאם למאפייני האירוע: למשל, העובדה שרוב החתונות בים נערכות בשעות היום, מה שדורש תפריט קליל יחסית. החברה מספקת את שירותיה גם ביער, תוך התמודדות עם המורכבות הכרוכה בכך: העובדה שדרכי הגישה ליער בעייתיות ושמרחב התמרון בו די מצומצם. בקייטרינג עץ השדה יכולים לספק מענה גם למקומות המורכבים ביותר, שבהם אין בכלל תשתיות ייעודיות לקיום האירוע – חתונה במדבר, לדוגמא.

 

מעבר לאפשרות הקוסמת של עריכת חתונה בשטח, יש אנשים שמעוניינים לקיים את החתונה במקום שהם מרגישים בו הכי בנוח: בבית שלהם, או ליתר דיוק – בחצר הבית. כאן אנשי קייטרינג השדה יתאימו את התפריט לחתונה בחצר ואת אופן הכנת האוכל לתנאים השוררים בבית מהבחינה הזו.