צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה בקיבוץ

עורכים חתונה בקיבוץ? הזמינו קייטרינג לחתונות בקיבוץ מ"עץ השדה"

אם אתם מתגוררים בקיבוץ – וגם אם לא – יכול להיות שאתם שוקלים בחיוב עריכת חתונה בקיבוץ. אין ספק בנקודת ההתחלה שזו בחירה בלתי שגרתית, שגלום בה מלוא הפוטנציאל להיות מוצלחת מאד. הקושי הוא שעריכת חתונות בקיבוץ איננה בהכרח דבר פשוט. רוב הקיבוצים אינם כוללים תשתיות לעריכת האירוע, כשגם חדר האוכל בקיבוץ (אם יש כזה) לא יספק מענה על פי רוב.

 

אז מה עושים כדי שניתן יהיה לערוך את האירוע בלב שקט בהתייחס לאוכל המוגש בו? התשובה המובנת מאליה היא הזמנת של חברת קייטרינג. בתחום הזה אין לכם אפשרות טובה יותר מאשר לפנות לקייטרינג עץ השדה.

על החברה ועל הפתרונות שהיא מספקת בתחום

חברת קייטרינג עץ השדה מציעה את שירותיה בתחום כבר יותר מ-15 שנה, ומתמחה בעיקר בעריכת אירועים בחיק הטבע, כולל חתונות בקיבוץ או במושב. החברה לוקחת על עצמה את המושכות בכל הנוגע להכנת האוכל, יוצרת תפריט מיוחד עבור האירוע ומבטיחה שהוא יעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר שיש.

 

 

המאכלים שהחברה מספקת ללקוחותיה הם על טהרת המטבח הצמחוני ולעיתים גם הטבעוני. הם מוכנים מחומרי גלם איכותיים, מהווים שילוב משכר של טעמים שונים וגם נאים מאד לעין מבחינה אסתטית. כל אלה הופכים את החברה למתאימה מאד לאירועים שהסטנדרט שלהם גבוה, כפי שיהיה לרוב בחתונות הנערכות בקיבוצים.

תפריט מותאם אישית לחתונות בקיבוץ

החברה מאפשרת ללקוחות להתאים את התפריט בחתונה שלהם למאפייני האירוע, למשל מבחינת הקיבוץ הנבחר, מספר האורחים, מאפייני האורחים והרצונות של חתן וכלת השמחה. אנשי החברה מודעים לכך שאין חתונה אחת אשר דומה לאחרת, וזה צריך לבוא לידי ביטוי גם באוכל המוגש בה, כאשר ברוב המקרים מדובר בקייטרינג טבעוני או צמחוני לחתונה.

ליווי האירוע מתחילתו ועד סופו

כאשר פונים לחברת קייטרינג רוצים לדעת שנמצאים בידיים טובות. מעבר לניסיון של אנשי קייטרינג עץ השדה, הם מקפידים ללוות את הלקוחות שלהם מתחילת הדרך ועד סוף האירוע, תוך מתן ייעוץ והכוונה בנושאים שאינם מסתכמים רק באוכל (למשל, ארגון אירועי קונספט בקיבוצים).