צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה בחצר

זוגות רבים מעוניינים בחתונות אינטימיות וכפריות ועורכים חתונה בחצר ביתם

אתם מרגישים ש"אין כמו בבית" וחושבים שהמשפט הזה יכול להיות נכון גם ביום המאושר בחייכם – יום החתונה. אתם לא לבד. לצד הבחירה המקובלת במקומות הסטנדרטיים יותר לעריכת אירועים בישראל, יש לא מעט אנשים שרוצים לצאת מהנוסחאות המקובלות ולערוך את האירוע במקום שהם מרגישים בו הכי בנוח. מה שכן, במעמד הארגון הם מבינים שאף חצר של בית לא מיועדת בנקודת ההתחלה לעריכת חתונות, ושצריך להשקיע בארגון ובתכנון לא מעט מאמצים.

 

בחירת קייטרינג לחתונה בחצר

כשזה נוגע לאוכל, אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת האירוע, אתם יכולים להיות רגועים אם אתם בוחרים להיעזר בשירותים של קייטרינג עץ השדה.

חתונה בחצר, אוכל ומה שביניהם

גם אם בוחרים לערוך את החתונה בחצר הבית, ברור שאי אפשר להתבסס על אוכל המוכן על ידי בני הבית – בטח אם רוצים שהאוכל יעמוד ברמות האיכות הגבוהות ביותר. קייטרינג עץ השדה מתמחה במתן שירותי קייטרינג לאירועים בחיק הטבע, ועושה זו בצורה שהופכת את האוכל לשחקן המרכזי באירועים ולדבר שכולם ידברו עליו בתום האירוע. באפשרותה להפוך כל חצר למטבח של ממש, תוך ניצול היתרונות הטבעיים שלה.

קייטרינג עץ השדה

קייטרינג עץ השדה מתמחה במאכלים צמחוניים ובתפריט טבעוני לחתונות ואירועים, ומקפידה שכל מנה שלה תהיה מלאכת מחשבת של ממש. המנות מוכנות באמצעות חומרי גלם איכותיים והן יהיו תמיד טריות, טעימות ויפות לעין. לצד זה מציעה החברה מאפים מסוגים שונים, המוכנים במאפייה שלה ושיכולים להיות מוגשים עם ממרחים: טרטר חצילים קלויים, עלי גפן, סוגים שונים של זיתים ועוד.

 

 

אנשי קייטרינג עץ השדה הם בעלי ידע רחב בתחום האוכל בפרט והאירועים בכלל, והידע הזה יכול בהחלט לסייע ללקוחות לארגן אירוע מהחלומות. כך, לדוגמא, יכולים אנשי החברה להעניק ייעוץ על חתונות בקונספט מיוחד, שמשפיע לפעמים גם על סוג המאכלים המוכנים באירוע.