צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה בים

אין דבר רומנטי יותר מאשר לערוך חתונה בים

הים הוא המקום האולטימטיבי לחתונות, ואין צורך לצפות בסרטים הוליוודיים כדי לדעת את זה. הוא מציע תפאורה מושלמת ובעיקר רומנטית ליום המאושר הזה, מאפשר אווירה קלילה ונחשב עדיין לפתרון מקורי ומיוחד ביחס לעריכת אירועים בגנים או באולמות האירועים הסטנדרטיים יותר. זוהי לפחות נקודת ההתחלה.

קייטרינג לחתונה בים

כדי שאירוע הנערך בסמוך לחוף הים יהיה מוצלח באמת, יש צורך שכל האלמנטים שבו יהיו איכותיים – כולל תפריט הקייטרינג בחתונה שצריך להיות משובח ולהתאים למכנה המשותף הרחב ביותר של האורחים. כאן בדיוק קייטרינג עץ השדה נכנס לתמונה והופך אותה לפשוטה פי כמה.

ההיבט הקולינרי של חתונה בים

חתונה בים אמנם נמצאת בנקודת פתיחה מצוינת, אבל עדיין מדובר בהרבה ציפיות של האורחים שצריך למלא (אולי אפילו יותר מאשר באירוע "רגיל"). אוכל הוא אחד הדברים שעליהם אסור להתפשר, כי פעמים רבות זה מה שהאורחים בעיקר זוכרים מהאירוע אחרי שהוא מסתיים. קייטרינג עץ השדה, הפועלת בשדה המשחק מזה כ-15 שנה, מבטיחה שלפחות מבחינת האוכל, האירוע יעלה על הציפיות. החברה מתמחה במתן שירותי קייטרינג עבור אירועים בחיק הטבע, לא רק בחוף הים אלא גם במקומות דוגמת יערות, מושבים, קיבוצים או אפילו בלב המדבר. באפשרותה לספק את התשתית ואת כוח האדם הדרושים לחתונות מסוגים שונים.

התאמת התפריט לחתונות בים

קייטרינג עץ השדה מציע תפריט קייטרינג עשיר, שנולד מתוך התמחות במנות צמחוניות וגם טבעוניות. בנוסף, יש לחברה מאפייה שמכינה מגוון מאפים ביד אמן, המגיעים עם ממרחים מפנקים. כל המנות של קייטרינג עץ השדה מוכנות מחומרי גלם משובחים ומשלבות בין טעם עשיר למראה אסתטי מושך. הניסיון הרב של אנשי החברה מאפשר להם להתאים לכל אירוע את התפריט המושלם עבורו, בהתאם למספר האורחים ולסוגם, למועד קיום האירוע ובעיקר – לרצונות של בני הזוג.