צרו איתנו קשר

אנא מלאו את טופס - צרו איתנו קשר

חתונה במדבר

חתונה במדבר דורשת את בחירת הספקים הטובים ביותר שיעניקו לכם אירוע מוצלח מ-א' ועד ת'

אין הרבה רעיונות מקוריים יותר לעריכת חתונה מאשר לבחור למקם אותה בלב מדבר. יש אנשים שזה החלום שלהם, ושיהיו מעוניינים להפוך אותו למציאות. הבעיה היא שזה ממש לא פשוט, כי ארגון חתונה בחיק הטבע נחשב למורכב – ועל אחת כמה וכמה במקרה שהמקום הנבחר הוא מדבר שבו, מן הסתם, אין תשתיות לקיום האירוע.

 

 

מה שמעודד בעניין זה הוא שיש בנמצא ספקים שמתמחים במתן שירות באירועים בתנאים המורכבים האלה. בתחום האוכל, אין לכם חברות מומלצות יותר לפנות אליהן מאשר קייטרינג עץ השדה.

על קייטרינג עץ השדה

קייטרינג עץ השדה היא חברת קייטרינג עם ניסיון של כעשור וחצי בתחום. ההתמחות העיקרית של החברה היא מתן שירותי קייטרינג לאירועים בחיק הטבע, לרבות חתונה במדבר. הציוד וכוח האדם של החברה מאפשרים לה להכין את האוכל בכל תנאי, תוך התאמה של אופן ההכנה למאפיינים הספציפיים של המקום הנבחר. קייטרינג עץ השדה, לכן, יכול לספק לכם תפריט אוכל מלא עבור האירוע.

תפריט מיוחד לחתונה במדבר

התפריט עצמו – ואלו הן החדשות המעודדות באמת – הוא מהמשובחים שתוכלו למצוא בתחום האירועים כיום. חתונות במדבר (ובכלל) שקייטרינג עץ השדה חולש על התפריט שלהן יהיו מקוריות, מיוחדות ובעיקר טעימות. החברה מתמחה בקייטרינג לחתונות בטבע באמצעות יצירת תפריט צמחוני או אפילו טבעוני, ומשלימה את התמונה באמצעות מאפים המוכנים במאפייה שלה. זהו המקום שבו תוכלו להזמין, למשל, לחם מחמצת או לחם שיפון בשילוב עם ממרחים להשלמת החוויה.

כל הסיוע בדרך לאירוע מושלם

אמינות נדרשת מכל ספק שבוחרים לחתונה, ואי אפשר לוותר עליה בכל הנוגע להיבטים הקולינריים של האירוע. באמצעות קייטרינג עץ השדה ניתן לקבל הרבה שקט נפשי מהבחינה הזו. הניסיון והידע של אנשי החברה מאפשרים להם לחלוש על אירועים מכל סוג, גדולים וקטנים כאחד, ולתפעל אותם על הצד הטוב ביותר.

 

 

אנשי החברה מעניקים ללקוחות ייעוץ והכוונה בבניית התפריט המתאים ביותר למאפייני האירוע וגם לצרכים, לרצונות ולטעם האישי של בני הזוג.